Škoda Auto Polska w Rzymie

Škoda Auto Polska w Rzymie

W 2011 roku ekipa Pink Crow podróżowała po całej Europie. W dniach 9-11 grudnia wraz z pracownikami Skoda Auto Polska podbijaliśmy wieczne miasto- Rzym.

Škoda Auto Polska na szkoleniu w Warszawie

Škoda Auto Polska na szkoleniu w Warszawie

Na początku grudnia 2011 roku Pink Crow Events gościło w Warszawie pracowników Skoda Auto Polska S.A., którzy przybyli do stolicy na szkolenie pt. „Poszukiwanie siły w zespole”.

Mikołajkowe imprezy dla dzieci

Mikołajkowe imprezy dla dzieci

Pink Crow Events w grudniu 2011 zorganizowało Bożonarodzeniowe spotkania dla rodzin pracowników firm Geodis i Gefco.

Podróż do serca Škody- Historia pełna pasji

Podróż do serca Škody- Historia pełna pasji

W dniach 25-27 listopada 2011 ekipa Pink Crow Events zorganizowała trzydniowy wyjazd szkoleniowy do stolicy Czech dla pracowników Skoda Auto Polska S.A..

Świąteczne spotkania dla dzieci i dorosłych

Świąteczne spotkania dla dzieci i dorosłych

Choć zdawać by się mogło, że do grudnia daleko na rynku eventowym rozpoczął się okres gorących przygotowań do okresu świątecznego.

Paparazzi & Jack Daniel’s

Paparazzi & Jack Daniel’s

Od 7 października 2011 klubowicze z Warszawy, Łodzi i Wrocławia mogą oglądać zmienione wnętrza ich ulubionych barów Paparazzi. Ta popularna sieć barów w tym roku weszła na giełdę NewConnect i postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Pink Crow odpowiedzialne było za produkcję materiałów promocyjnych, BTL.

Škoda Auto Polska

Škoda Auto Polska

Pink Crow Events zorganizowało 26 sierpnia 2011 na zlecenie Škoda Auto Polska S.A. imprezę rozpoczynającą dwuletni program szkoleń w firmie. Event był między innymi okazją poznania programu „Przemyślane Kompetencje” i jego założeń i odbył się w hotelu w Opalenicy koło Poznania. Gościem specjalnym spotkania był Krzysztof Hołowczyc.

30 – lecie UEAPME

30 – lecie UEAPME

W dniach 20 i 21 maja 2011r. w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie Pink Crow Events zorganizowało konferencję prasową oraz wieczorną galę z okazji 30-lecia UEAPME – European Association of Craft, Small and Medium – sized Enterprises. Międzynarodowe spotkanie swoją obecnością uświetnił minister gospodarki Waldemar Pawlak. Goście podczas imprezy wieczornej mieli okazję usłyszeć znane utwory Fryderyka Chopina w oryginalnych aranżacjach Wawrzyńca Praska.

Trzymaj Pion – 30-lecie NZS

Trzymaj Pion – 30-lecie NZS

W dniu 2 października 2010 na krakowskim Rynku odbył się koncert pt. „Trzymaj Pion – 30-lecie NZS”, którego producentem wykonawczym była firma Pink Crow. Koncert ten został uznany za jeden z najlepszych koncertów rocznicowych. Rok 1980 był rokiem szczególnym dla Polski i takich koncertów odbyło się w kraju bardzo wiele.

Na koncercie wystąpili m.in.: Krystyna Prońko, Maciej Maleńczuk i Psychodancing, Oddział Zamknięty, Paweł Kukiz i Piersi, Mietek Szcześniak, De Press, Zespół Reprezentacyjny, Wały Jagiellońskie, Big Cyc i Elektryczne Gitary.

Otwarcie Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa

Otwarcie Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa

W dniu 25 września 2009, firma Pink Crow miała zaszczyt zorganizować otwarcie Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa.

Otwarcie tego wspaniałego obiektu poprowadził znany konferansjer telewizyjny Olivier Janiak a imprezę uświetnili m.in. światowej sławy duet akrobatyczny Duo Vector, grupa Flymen oraz kanadyjski zespół rockowy Cease and Desist.